ספרים

לחץ כאן! סודות ההשפעה העסקית באינטרנט, בהוצאת "עם עובד"

כולנו שואלים המון שאלות בנוגע לשימוש הנכון באינטרנט לצרכינו העסקיים. זו הייתה הסיבה בגללה כתבתי את הספר "לחץ כאן!".
ספר זה נועד לסייע לכם לפעול בצורה נכונה באינטרנט. מה תקבלו מהספר?
חשיבה שיווקית: האתר שלנו לא יעשה את העבודה, אם הטקסטים לא יהיו כתובים בצורה נכונה. הספר יציג בפניך את הדרכים הנכונות לכתוב בצורה שיווקית ברשת
אסטרטגיות שיווק: כיצד לבנות מסרים שיניעו את הגולשים לפעולה? 
שיווק ויראלי: איך נסייע למסרים שלנו לעבר בקרב מספר גדול של נמענים. הספר מציג מתכון מנצח לשיווק ויראלי
אסטרטגיה דיגיטלית: כיצד נכין לעצמנו תוכנית עבודה שתאפשר לנו להגשים את המטרות שלנו באינטרנט
מודיעין עסקי: בספר תלמדו כיצד לנתח את התנועה לאתר לצורך צמיחה והתייעלות. כמו כן, כיצד להשתמש במידע הגלוי לגבי המתחרים שלנו הקיים ברשתות החברתיות
שיווק ברשתות החברתיות: איך נשפר ונייעל את הפעילות השיווקית שלנו ברשתות החברתיות? אם ברשתות המקובלות (פייסבוק) או המקצועויות (לינקדאין)
לוחמה פסיכולוגית בעסקים: הספר נכתב מזווית הראייה של הלוחמה הפסיכולוגית, הכוונה לצורך להעביר מסר בצורה מאוד מהירה ומשכנעת. הספר כולל דוגמאות הן משדה הקרב והן משדה הקרב העסקי.
הספר "לחץ כאן! סודות ההשפעה העסקית באינטרנט" מציג את הידע והניסיון שצברתי כיועץ וכמרצה לשיווק דיגיטלי.
הספר ״לחץ כאן!״ מציג את הידע והנסיון שצברתי כיועץ וכמרצה לשיווק דיגיטלי.
לחץ כאן! סודות ההשפעה העסקית באינטרנט, בהוצאת "עם עובד"

קוראים ממליצים: ד"ר עו"ד יניב זייד – "דוקטור שכנוע" – מומחה בינלאומי לשכנוע "הספר "לחץ כאן!" הוא אחד הספרים הטובים והמקוריים ביותר שקיימים היום בישראל בנושא השיווק באינטרנט. כמומחה לשכנוע והשפעה, וכמי ש"חי ונושם" שיווק באינטרנט, למדתי בעצמי רבות מהספר, התרשמתי מאד מהחדשנות ומהיצירתיות שבו, ואני מיישם בחברה שלי כלים וטיפים רבים שפורטו בספר. ד"ר יניב לויתן כותב בצורה מרתקת ובשפה ברורה וקלילה, המתאימה גם למתחילים וגם למתקדמים בשיווק באינטרנט.
אני ממליץ בחום על הספר לכל יזם, בעל עסק, איש מכירות ומנהל בחברה שרוצה למתג ולמכור את המוצרים והשירותים שלה. לא תצליחו להסיר את הספר מהידיים עד שתסיימו אותו!"

איתי פז, מנטור בינלאומי להצלחה באינטרנט "ללא ספק אחד הספרים הטובים בתחום! ספר חובה לכל אלו הרוצים להבין איך ניתן להשתמש באינטרנט והמדיה החדשה להצלחה בעולם העסקים הדיגיטלי. ד"ר יניב לויתן משלב את הידע הרב שצבר במשך שנים רבות ומעביר אותו בצורה מובנית, פשוטה להבנה ועצמתית. ממליץ בחום!
לחץ כאן! סודות ההשפעה העסקית באינטרנט, בהוצאת "עם עובד"

לה עברון, מומחית לשיווק באינטרנט לעסקים: אחד הספרים היותר טובים שהגיעו אלי בזמן האחרון הינו הספר  "לחץ כאן!" שכתב ד"ר יניב לויתן . כמומחית לשיווק באינטרנט לעסקים וכמלווה עסקים חשוב לי תמיד להתעדכן בכל מה שחדש בתחום האינטרנט. ד"ר יניב לויתן פורש בספרו את השימוש המרתק שעושים עסקים גדולים וקטנים במדינה החדשה "מדינת האינטרנט".
כאן יש כללים וחוקים שחשוב מאוד ללמוד כדי לדעת איך וכיצד להתנהג כדי להשיג את התוצאות שאנחנו מבקשים.

בעלי עסקים ימצאו בספר זה פירוט והדרכה מצוינים המראים את הדרך הנכונה לפעול באינטרנט.
מעבר לכלים, לרעיונות, לסיפורים ולדוגמאות שאפשר למצוא בספר מרתק זה מביא ד"ר יניב לויתן הסברים לוגיים והגיוניים. כך הוא משלב את הידע הרב שצבר בתחום הלוחמה הפסיכולוגית ומשתף אותנו בתחומים שאינם ידועים וגלויים לכל אחד.

לקראת סיום הספר, בחר ד"ר יניב לויתן, לנתח את קמפיין הבחירות המוצלח של ברק אובמה בשנת 2008. גיליתי כיצד ברק אובמה רתם את המדיה החברתית כדי להיבחר לנשיא ועשה מהפך בארצות הברית: נשיא שחור ראשון בבית הלבן. בספר פורס בפנינו ד"ר יניב לויתן את הגאונות של ברק אובמה ומלמד על התכנון והדרך המדויקת שבה עבדו הצוותים של אובמה באינטרנט, כדי לעזור לו להיבחר.

ד"ר לויתן מפשט מושגים "טכנים מסובכים" ומסביר באופן ברור כך שגם ההדיוט שאינו מבין באינטרנט עשוי לצאת נשכר מהקריאה בספר זה. הספר כתוב בשפה בהירה, מושכת, מעניינת, כריכה רכה שאפשר לקחת בתיק לכל מקום. אני מאוד ממליצה לכל אחד לקרוא את הספר "לחץ כאן" של ד"ר יניב לויתן. קריאה נעימה!