אודות


ד"ר יניב לויתן – מרצה ויועץ בסביבת העסקים הדיגיטלית

הרצאותיו האנרגטיות של ד"ר לויתן הינן חוויה בלתי נשכחת. כאחד מחלוצי תחום השיווק באינטרנט (סיים תואר שני בהצטיינות ולימודי דוקטורט באוניברסיטת חיפה), מרצה ד"ר לויתן באופן קבוע בפני החברות הגדולות בארץ ובעולם. הרצאותיו הן שילוב של ידע, השראה וחוויה יוצאת דופן. מיד עם סיום ההרצאה תוכלו ליישם את העקרונות הפשוטים והברורים שהוצגו בפניכם.

הרצאות:
הרצאותיו של ד"ר לויתן עוסקות בחיבור של האינטרנט עם עולם העסקים. כמרצה מצטיין בטכניון ובאוניברסיטת חיפה וכיועץ רב נסיון במגזר העסקי מחבר ד"ר לויתן את האקדמיה לעולם העסקים בהצלחה רבה. הרצאותיו שמות דגש על נושאים יישומיים הניתנים לביצוע מיד עם סיום ההרצאה. במהלך השנים הרצה ד"ר לויתן באירועים ובכנסים של החברות הגדולות במשק כגון: מיקרוסופט, י.ב.מ, אינטל, צ'ק פוינט, קומברס, אמדקוס, סלקום, אורנג', פלאפון, שופרסל, בינת, אלקטרה, התעשיה האוירית, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי טפחות, הבנק הבינלאומי, כלל, הראל, מגדל, הפניקס ועוד…

ההרצאות תפורות תמיד בהתאם לצרכיו של הלקוח ובהתאם למאפייני קהל היעד. בשל החיבור שלו לעולם המעשי, מבוססות ההרצאות על ניתוח מקרים והצגת לקחים ותובנות רבות מנסיונו מהשטח.
ההרצאות מועברות בשפה ברורה תוך דגש מיוחד על הומור והשראה.

ייעוץ:
מאז שנת 2006 משמש ד"ר לויתן כיועץ לחברות בנושא שיווק דיגיטלי. התמחותו היא בליווי עסקים לצורך התיעלות וצמיחה על בסיס ניתוח הפעילות העסקית. השיווק הדיגיטלי דורש התמודדות מול בעלי תפקידים רבים ושונים, תוך השקעת משאבים משמעותיים. כיועץ אובייקטיבי מסייע ד"ר לויתן לחברות לפעול בצורה נכונה מול ספקי השירות השונים (בוני אתרים, קידום אתרים, מנהלי קמפיינים ברשתות החברתיות ועוד) ומול האתגרים השיווקיים. בשנת 2013 פרסם ד"ר לויתן את ספרו "לחץ כאן! סודות ההשפעה העסקית באינטרנט, בהוצאת "עם עובד". בספר זה חושף ד"ר לויתן בצורה ברורה את הדרכים הנכונות לניהול פעילות עסקית בסביבת המדיה הדיגיטלית, בדגש על זירת הרשתות החברתיות.

להזמנת הרצאה מלאו את הפרטים